Nagradzając naszych uczniów promujemy wartość edukacji

Ostatni tydzień roku szkolnego jest czasem wielkich podsumowań i okazją do wielkiego nagradzania naszych uczniów. Tak było i tym razem. W miniony poniedziałek uczniowie oddziału przedszkolnego, klasy I, IIa i IIb udali się na wycieczkę do Konina. Mimo niesprzyjającej pogody miło spędzili czas spacerując po parku i podziwiając mieszkające tam zwierzęta, a potem na wesołej zabawie w Fabryce Wrażeń. Środa była dniem wyjazdu dla uczniów klasy III, IV, V i VI. Dzieci pojechały na film do kina Centrum w Kaliszu, a potem spacerkiem udały się na smaczne lody. Każdy wyjazd był formą nagrody za osiągnięte wysokie wyniki w nauce i zachowaniu, odniesione sukcesy sportowe oraz sukcesy w wielu konkursach, w których dzieci zawsze godnie reprezentowały imię szkoły. Zwieńczeniem tych wyjazdów było wielkie czwartkowe nagradzanie, kiedy to podsumowaliśmy wszystkie ważne wydarzenia i konkursy oraz wręczyliśmy dzieciom dyplomy i nagrody rzeczowe. W tym dniu z rąk panów policjantów uczniowie klasy IV odebrali również swoje karty rowerowe. Policjanci przeprowadzili przy tej okazji z dziećmi pogadankę o bezpieczeństwie podczas wakacji. Ich obecność była również dobrym momentem do wyrażenia wdzięczności za całoroczną współpracę.

Wszystkim uczniom, którzy swoim zaangażowaniem i sumienną pracą osiągnęli sukcesy w tym roku szkolnym serdecznie gratulujemy, a sponsorom i fundatorom nagród składamy podziękowanie!

Zespół do spraw promocji szkoły