Bezpieczeństwo w czasie ferii - pogadanka z przedstawicielami Policji

Już niebawem rozpoczną się ferie zimowe. Dla naszych wychowanków najbliższe dni będą czasem odpoczynku i zabawy. Ale zanim to nastąpi musimy pamiętać o zasadach bezpiecznego spędzania zimowej przerwy. W związku z tym, uczniów naszej placówki w dn.01.02.2018r. odwiedzili przedstawiciele Policji - p. Paweł Sosiński oraz p. Krystian Łaźniak, którzy przeprowadzili pogadankę na temat bezpiecznego spędzania ferii. Uczniowie brali aktywny udział w rozmowie prowadzonej przez panów policjantów.

Opracowała p. Justyna Sztorch

• !!! :-) Ferie :-) !!! :-) Ferie :-) !!! :-) Ferie :-) !!!

• Podczas ferii Gminna Biblioteka Publiczna zaprasza na zajęcia :-) Szczegółowe informacje na ten temat znajdziecie w ogłoszeniach.

• Od 14 do 27 stycznia trwają zimowe ferie. Odpocznijcie, poczytajcie coś dla przyjemności, bawcie się dobrze!