"Dźwiękami malowane" - koncert muzyków Filharmonii Kaliskiej

Dzisiaj do naszej szkoły zawitali muzycy Filharmonii Kaliskiej. To właśnie w ich wykonaniu wysłuchaliśmy koncertu pt. "Dźwiękami malowane". Dzięki aktywnemu udziałowi w tym spotkaniu poznaliśmy wszystkie elementy składowe koncertu. Dzisiejszy występ bardzo nam się podobał. Szczególne uśmiechy na twarzach wywołał utwór pt. "Ulepimy dziś bałwana" z lubianej przez wszystkich "Krainy Lodu".

Dziękujemy muzykom za udzieloną nam lekcję i spędzony wspólnie czas Uśmiech

Opracowała p. Jolanta Korkosz