Powiatowy etap Inea XXII Konkursu Wiedzy o Wielkopolsce

Wczoraj w naszej szkole odbył się powiatowy etap Inea XXII Konkursu Wiedzy o Wielkopolsce. Mieliśmy zaszczyt gościć u siebie uczniów i nauczycieli z 12 szkół powiatu kaliskiego. Naszą szkołę reprezentowały uczennice: Aleksandra Pacholska i Maja Ślusarczyk z klasy IV oraz Wiktoria Kabacik i Patrycja Przybylska z klasy V. Dziewczęta niemal od września przygotowywały się do udziału w konkursie pod opieką pani Beaty Kowalczyk. Nad przebiegiem całości czuwała pani dyrektor Małgorzata Tomela. Życzenia powodzenia podczas konkursu złożyła uczestnikom obecna pani Aleksandra Filipowicz - Sekretarz Gminy Mycielin. Ze względu na konkursową tremę atmosfera wśród uczestników była odrobinę napięta. Mamy jednak nadzieję, że wszystkim podobała się nasza szkoła, a krótki pobyt w jej murach pozostanie miłym wspomnieniem.

Opracowała p Jolanta Korkosz